LED osvětlení Skoff Rueda short nerez teplá bílá

614 

LED osvětlení Skoff Rueda short nerez teplá bílá od výrobce se skvělou pověstí Skoff je k dostání za výborné peníze. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. LED osvětlení Skoff Rueda short nerez teplá bílá právě nyní za 614 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626681548 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda short nerez teplá bílá od výrobce s dlouholetou historií Skoff je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a díky vysokému krytí IP 66 ho lze využít i ve venkovních prostorech nebo např. v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli. Provedení short má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626681548
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 17,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál nerez ocel. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda short nerez teplá bílá
LED osvětlení Skoff Rueda short nerez teplá bílá
614