LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá modrá

537 

LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá modrá od skvělé a známé značky Skoff je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá modrá k sehnání zrovna v akci za 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626651961 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá modrá od přední značky Skoff je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626651961
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá modrá
LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá modrá
537