LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá teplá bílá

537 

LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá teplá bílá od společnosti Skoff lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá teplá bílá právě nyní za bezkonkurenční cenu 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626681623 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá teplá bílá od našeho výrobce Skoff . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626681623
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 17,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá teplá bílá
LED osvětlení Skoff Rueda Stick černá teplá bílá
537