LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník modrá

537 

LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník modrá od společnosti s dlouholetou tradicí Skoff je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník modrá právě nyní za 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636586 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník modrá od společnosti Skoff je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636586
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník modrá
LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník modrá
537