LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník studená bílá

537 

LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník studená bílá od značky Skoff . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník studená bílá právě nyní za bezkonkurenční cenu 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636579 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník studená bílá od výrobce s mnohaletou tradicí Skoff je k dostání za výborné peníze. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636579
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník studená bílá
LED osvětlení Skoff Rueda Stick hliník studená bílá
537