LED osvětlení Skoff Rumba Stick hliník modrá

563 

LED osvětlení Skoff Rumba Stick hliník modrá od značky s dlouholetou tradicí Skoff je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. LED osvětlení Skoff Rumba Stick hliník modrá – nyní zakoupíte od 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626642020 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rumba Stick hliník modrá od skvělé značky Skoff je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUMBA.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626642020
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 15 cm. výška 4 cm. max. výkon 0,8 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. hloubka 1,05 cm. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED osvětlení Skoff Rumba Stick hliník modrá
LED osvětlení Skoff Rumba Stick hliník modrá
563