LED svítidlo Skoff Duo Rueda hliník studená bílá

831 

LED svítidlo Skoff Duo Rueda hliník studená bílá od tohoto předního výrobce Skoff , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. LED svítidlo Skoff Duo Rueda hliník studená bílá , produkt nakoupíte ted u nás za 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637774 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Duo Rueda hliník studená bílá od známého předního výrobce Skoff , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Svítidlo je určeno pro použití výhradně v interiéru. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637774
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED svítidlo Skoff Duo Rueda hliník studená bílá
LED svítidlo Skoff Duo Rueda hliník studená bílá
831