LED svítidlo Skoff Duo Rueda nerez studená bílá

831 

LED svítidlo Skoff Duo Rueda nerez studená bílá od kvalitní značky Skoff je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. LED svítidlo Skoff Duo Rueda nerez studená bílá – produkt momentálně prodáváme za 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636333 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Duo Rueda nerez studená bílá zboží dodává Skoff . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Svítidlo je určeno pro použití výhradně v interiéru. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerezové oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636333
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED svítidlo Skoff Duo Rueda nerez studená bílá
LED svítidlo Skoff Duo Rueda nerez studená bílá
831