LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník modrá

886 

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník modrá od známého dodavatele Skoff je u nás za výhodnou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník modrá výhodně ted u nás za 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626638344 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník modrá od kvalitního výrobce Skoff je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626638344
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník modrá
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník modrá
886