LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník studená bílá

886 

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník studená bílá od skvělého výrobce Skoff je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník studená bílá aktuálně za super cenu 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626638337 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník studená bílá od společnosti s výborným jménem Skoff lze pořídit u nás za příznivou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626638337
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník studená bílá
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda hliník studená bílá
886