LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda nerez modrá

886 

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda nerez modrá od našeho výrobce Skoff je k dostání levně a pohodlně online. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda nerez modrá v akci za 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626638221 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda nerez modrá od kvalitní společnosti Skoff je momentálně ve výhodné akci. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626638221
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda nerez modrá
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Rueda nerez modrá
886