LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník modrá

886 

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník modrá od značky se skvělou pověstí Skoff lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník modrá – nyní pořídíte za super cenu 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626638269 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník modrá od dodavatele s dlouholetou historií Skoff – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626638269
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 11,3 cm. výška 7,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník modrá
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník modrá
886