LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník studená bílá

886 

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník studená bílá od této spolehlivé značky Skoff je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník studená bílá nyní za 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626638252 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník studená bílá od našeho výrobce Skoff je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626638252
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 11,3 cm. výška 7,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník studená bílá
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango hliník studená bílá
886