LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango nerez modrá

886 

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango nerez modrá od známé společnosti Skoff – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango nerez modrá momentálně k dispozici za 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626638306 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango nerez modrá od této spolehlivé značky Skoff lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626638306
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango nerez modrá
LED svítidlo Skoff Kinkiet Duo Tango nerez modrá
886