Moderní koupelnové stropní svítidlo mosazné čtvercové 4-světelné – Cederic

949 

Moderní koupelnové stropní svítidlo mosazné čtvercové 4-světelné – Cederic od skvělé a známé značky QAZQA je právě teď za super cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Moderní koupelnové stropní svítidlo mosazné čtvercové 4-světelné – Cederic aktuálně v akci od 949.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881141508 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní koupelnové stropní svítidlo mosazné čtvercové 4-světelné – Cederic od společnosti se zárukou kvality QAZQA , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Dolaďte svůj interiér Cedericem! Toto stropní svítidlo má zlatou povrchovou úpravu a je vyrobeno z oceli. Cederic by neměl chybět v moderním interiéru! Díky 4 světelným bodům Cederic toto stropní svítidlo okamžitě upoutá pozornost! Stropní svítidlo má šířku 26 cm, je 26 cm dlouhé a 10,3 cm vysoké. Nezapomeňte si samostatně objednat 4 světelné zdroje s objímkou G9. Tyto nejsou zahrnuty. Díky hodnotě IP 44 je Cederic odolný vůči stříkající vodě a vhodný do koupelny. S tím vytvoříte hotelovou elegantní koupelnu! Tato koupelnová lampa je stmívatelná, ale stmívač není součástí dodávky. Doplněk do vašeho moderního interiéru, Cederic!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881141508
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní koupelnové stropní svítidlo mosazné čtvercové 4-světelné - Cederic
Moderní koupelnové stropní svítidlo mosazné čtvercové 4-světelné – Cederic
949