Moderní nástěnné svítidlo černé 2-světlo s USB a flex ramenem – Flero

1109 

Moderní nástěnné svítidlo černé 2-světlo s USB a flex ramenem – Flero od značky s dobrým jménem QAZQA lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně online. Moderní nástěnné svítidlo černé 2-světlo s USB a flex ramenem – Flero ve skvělé akci za 1109.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102745 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní nástěnné svítidlo černé 2-světlo s USB a flex ramenem – Flero od našeho předního výrobce QAZQA je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Multifunkční nástěnné svítidlo Flero. Tato lampa je v kovové černé povrchové úpravě s připojením pro USB pro nabíjení vašeho tabletu a/nebo smartphonu! Velmi funkční a nadčasové.
Ohebné rameno si můžete nastavit, jak chcete, abyste mohli určit, kam světlo svítí! Nástěnné svítidlo má celkovou výšku 45 cm a šířku 18 cm. Montážní deska na stěnu má výšku a hloubku 10 cm.
Flexibilní rameno se skládá z integrované LED o 2700 Kelvinech a 100 lumenech. Flero proto prozáří váš interiér útulným teplým světlem! Stále si musíte objednat lampu, která svítí na stěnu, na zadní straně svítidla. Jedná se o světelný zdroj s montáží G9. Je to perfektní lampa na čtení do ložnice. Poznámka: tato lampa není stmívatelná.
Doplňte svou ložnici nástěnným svítidlem Flero.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102745
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní nástěnné svítidlo černé 2-světlo s USB a flex ramenem - Flero
Moderní nástěnné svítidlo černé 2-světlo s USB a flex ramenem – Flero
1109