Moderní nástěnné svítidlo měděné s lampičkou na čtení – Brescia

1159 

Moderní nástěnné svítidlo měděné s lampičkou na čtení – Brescia od našeho známého výrobce QAZQA je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Moderní nástěnné svítidlo měděné s lampičkou na čtení – Brescia k sehnání zrovna v akci za 1159.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139932 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní nástěnné svítidlo měděné s lampičkou na čtení – Brescia od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Získejte moderní nástěnné svítidlo do svého domova s naší Brescií. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla dokonalou kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení. Má hloubku 20 cm, výšku 20 cm a délku 9,8 cm. Montážní deska má hloubku 2,8 cm, délku 9,8 cm a šířku 9,8 cm. Tuto lampu doplníte o E27 a světelný zdroj GU10, nezapomeňte si je objednat samostatně. Extra útulný domov si můžete udělat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Docela multifunkční nástěnné svítidlo do domu s touto Brescií.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139932
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní nástěnné svítidlo měděné s lampičkou na čtení - Brescia
Moderní nástěnné svítidlo měděné s lampičkou na čtení – Brescia
1159