Moderní nástěnné svítidlo mosazné s lampičkou na čtení – Brescia

965 

Moderní nástěnné svítidlo mosazné s lampičkou na čtení – Brescia od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Moderní nástěnné svítidlo mosazné s lampičkou na čtení – Brescia , produkt koupíte ted u nás za 965.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139925 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní nástěnné svítidlo mosazné s lampičkou na čtení – Brescia od této značky QAZQA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Získejte moderní nástěnné svítidlo s naší Brescií. Je vyrobena z oceli a povrchově upravena ve zlaté barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla dokonalou kombinaci osvětlení prostřednictvím vestavěné lampy na čtení. Brescia má hloubku 20 cm, výšku 20 cm a délku 9,8 cm. Montážní deska má hloubku 2,8 cm, délku 9,8 cm a šířku 9,8 cm. Tuto lampu doplníte o E27 a světelný zdroj GU10, nezapomeňte si je objednat samostatně. Světelný zdroj GU10 smí mít průměr maximálně 35 mm, jinak se do svítidla nevejde. Extra útulný domov si můžete udělat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Velmi multifunkční nástěnné svítidlo ve vaší domácnosti s touto Brescií.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139925
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní nástěnné svítidlo mosazné s lampičkou na čtení - Brescia
Moderní nástěnné svítidlo mosazné s lampičkou na čtení – Brescia
965