Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem – Hella

3494 

Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem – Hella od výrobce s mnohaletou tradicí Leuchten Direct je k dostání za výborné peníze. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem – Hella aktuálně výhodně za 3494.25 Kč.

Katalogové číslo: 4043689916374 Kategorie: Štítek:

Popis

Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem – Hella od společnosti s úžasnou pověstí Leuchten Direct . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Velmi funkční stojací lampa s ramenem na čtení. Tato lampa na čtení Hella má celkovou výšku 187 cm. Noha má průměr 28 cm. Je dodáván s kabelem o délce 220 cm. Obě žárovky lze ovládat odděleně od sebe. Čtecí rameno je velmi snadno nastavitelné; užitečné pro čtení! Vezměte prosím na vědomí: toto čtecí rameno není stmívatelné, a proto je vhodné pouze pro funkční světlo! Stojací lampa má svítidlo (průměr 29 cm) včetně LED (integrované do svítidla). Tato LED má 3000 Kelvinů, čtecí rameno má také 3000 Kelvinů. Uplighter je na svítidle stmívatelný. Lampa vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Super funkční stojací lampa na čtení a díky funkci stmívání na podlahové lampě vytvoří atmosféru ve vašem interiéru!

 

Informace o produktu

  • Značka: Leuchten Direct
  • EAN: 4043689916374
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem - Hella
Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem – Hella
3494