Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a šedým odstínem – Brescia

2155 

Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a šedým odstínem – Brescia od výrobce QAZQA lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a šedým odstínem – Brescia momentálně k dispozici za 2155.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102363 Kategorie: Štítek:

Popis

Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a šedým odstínem – Brescia od našeho známého výrobce QAZQA je u nás za bezkonkurenční cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo ve zlaté barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Šedé stínidlo v kombinaci se zlatem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102363
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a šedým odstínem - Brescia
Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a šedým odstínem – Brescia
2155