Ocelová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe

2019 

Ocelová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe od této značky QAZQA je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Ocelová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe – nyní získáte od 2019.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147197 Kategorie: Štítek:

Popis

Ocelová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe od známého dodavatele QAZQA je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Když se řekne klasický interiér, řekne se Ladas Deluxe! Tato stojací lampa má ocelovou barvu s bílou a je vyrobena z oceli s tkaninou. Ladas Deluxe je opravdovým lákadlem pro váš interiér. Lampa má průměr 40 cm a výšku 162,5 cm. Nezapomeňte si světelný zdroj s objímkou E27 objednat samostatně. Toto není zahrnuto. Tato lampa se dodává s kabelem a zástrčkou. Šňůra je dlouhá 250 cm. Ladas Deluxe je stmívatelná, stmívač není součástí. Asi víte, jak najít místo pro tento Ladas Deluxe.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147197
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ocelová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem - Ladas Deluxe
Ocelová stojací lampa s bílým skládaným stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe
2019