Orientální závěsné a stropní svítidlo černé s ratanem – Treccia Pua

1505 

Orientální závěsné a stropní svítidlo černé s ratanem – Treccia Pua od společnosti s výborným jménem QAZQA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Orientální závěsné a stropní svítidlo černé s ratanem – Treccia Pua zrovna nyní za cenu 1505.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139628 Kategorie: Štítek:

Popis

Orientální závěsné a stropní svítidlo černé s ratanem – Treccia Pua od naší známé značky QAZQA je u nás k dispozici opravdu výhodně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Tvarově mírně odlišné, to je tato orientální závěsná lampa. Treccia Pua je vyrobena z ratanu a oceli a povrchově upravena v přírodní černé barvě. . Závěsná lampa má průměr 48 centimetrů a výšku 156 centimetrů. Montážní deska má průměr 10 centimetrů a výšku 4 centimetry. Dopřejte si doma atmosféru navíc stmíváním lampy (stmívač není součástí dodávky). Nezapomeňte si samostatně objednat světelný zdroj s paticí E27 o maximálním výkonu 40 wattů. Závěsná lampa je dodávána se stínidlem a má průměr 48 centimetrů a výšku 30 centimetrů. Treccia Pua si přijde na své například v jídelně nebo co třeba v ložnici? Na co čekáš!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139628
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Orientální závěsné a stropní svítidlo černé s ratanem - Treccia Pua
Orientální závěsné a stropní svítidlo černé s ratanem – Treccia Pua
1505