Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 2 světla – Emado

1479 

Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 2 světla – Emado od značky s dlouholetou tradicí QAZQA lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 2 světla – Emado ve slevě pouze nyní za 1479.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881082238 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 2 světla – Emado od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Tyto dva body jsou sklopné, a proto jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem!
Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska má délku 17 cm a šířku 11 cm. Skvrna má průměr 11,5 cm. Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 25 wattů). Přisazené bodové svítidlo Emado je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Toto náladové světlo můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s tímto Emado!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881082238
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem
Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 2 světla – Emado
1479