Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná – nůžky

1199 

Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná – nůžky od tohoto skvělého výrobce QAZQA . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná – nůžky momentálně k dispozici za 1199.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881095290 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná – nůžky od kvalitní značky QAZQA je k dostání výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Naše nůžky jsou jedinečnou nástěnnou lampou pro váš domov! Je vyroben z oceli a má zvenčí rezavě hnědou barvu. To mu dodává průmyslový vzhled, jako by vycházel přímo z továrny. Vnitřek stínu je zlatý, což v místnosti vytváří efekt teplého světla. Nůžky mají výšku 29,5 cm, délku 58 cm a šířku 17,5 cm. Montážní deska má výšku 24 cm a šířku 6 cm. Rameno nůžek je dlouhé, minimálně 35 cm a maximálně 58 cm. Takže si můžete vybrat, kam chcete, aby světlo svítilo! Dodává se s kabelem o maximální délce 240 cm. Dokončete nůžky pěkným světelným zdrojem o maximálním výkonu 40 W, který se vejde do kování E27. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru. S touto nástěnnou lampou Scissors se rozhodnete pro průmyslový poutač doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881095290
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná - nůžky
Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná – nůžky
1199