Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem – Gina

1089 

Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem – Gina od přední značky QAZQA je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem – Gina aktuálně zrovna za 1089.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881082269 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem – Gina od společnosti QAZQA , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Místo je sklopné, a proto je ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem!
Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska délku a šířku 11 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 wattů). Přisazené bodové světlo Gina je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Toto náladové světlo můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s touto Ginou!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881082269
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem - Gina
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem – Gina
1089