Průmyslová stojací lampa ocelová se dřevem 2 světla – Emado

1429 

Průmyslová stojací lampa ocelová se dřevem 2 světla – Emado od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA je momentálně ve výhodné akci. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Průmyslová stojací lampa ocelová se dřevem 2 světla – Emado k sehnání zrovna v akci za 1429.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881140952 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová stojací lampa ocelová se dřevem 2 světla – Emado od značky s dlouholetou historií QAZQA je u nás k dostání za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Osvěžte svůj interiér závěsnou lampou Hero. Vzhledem k tomu, že je vyroben ze skla a má povrchovou úpravu ve zlaté barvě, je opravdovým must have designového interiéru. Díky 3 světelným bodům je to skutečný tvůrce nálady! Závěsné svítidlo má průměr 50 a výšku 150 cm. Závěsné svítidlo má patici E27. Ujistěte se, že objednáváte světelné zdroje samostatně. Dopřejte si doma extra atmosféru stmíváním závěsné lampy. Hero je stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Na tuto závěsnou lampu nemůžete přestat zírat: Hero by neměl chybět ve vašem interiéru!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881140952
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová stojací lampa ocelová se dřevem 2 světla - Emado
Průmyslová stojací lampa ocelová se dřevem 2 světla – Emado
1429