Průmyslová stropní bodová mosaz se dřevem 2 světla – Shanti

1849 

Průmyslová stropní bodová mosaz se dřevem 2 světla – Shanti od společnosti s předním postavením na trhu Paul Neuhaus je právě nyní na našich stránkách v akci. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Průmyslová stropní bodová mosaz se dřevem 2 světla – Shanti aktuálně za 1848.75 Kč.

Katalogové číslo: 4043689976224 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslová stropní bodová mosaz se dřevem 2 světla – Shanti značky s tradicí a dobrou pověstí Paul Neuhaus je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Dodejte svému interiéru industriální nádech s naší Shanti. Díky otevřenému designu digestoří je místnost dobře a atraktivně osvětlena. Toto 2-světelné bodové světlo je vyrobeno ze dřeva a zlaté oceli. Má výšku 29 cm, délku 64 cm a šířku 29 cm. Dva požadované světelné zdroje E27 ještě nejsou součástí dodávky, takže si je nezapomeňte objednat samostatně. Extra útulný domov si můžete udělat externím stmívačem, protože tato lampa je stmívatelná (stmívač není součástí balení). Získejte stylové stropní bodové svítidlo s tímto Shanti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 4043689976224
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslová stropní bodová mosaz se dřevem 2 světla - Shanti
Průmyslová stropní bodová mosaz se dřevem 2 světla – Shanti
1849