Průmyslové nástěnné svítidlo černé nastavitelné – Scissors Cage

1899 

Průmyslové nástěnné svítidlo černé nastavitelné – Scissors Cage od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Průmyslové nástěnné svítidlo černé nastavitelné – Scissors Cage výhodně za 1899.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881095306 Kategorie: Štítek:

Popis

Průmyslové nástěnné svítidlo černé nastavitelné – Scissors Cage od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Naše nůžková klec je jedinečná nástěnná lampa ve vašem domě! Má výšku 25 cm, délku 59 cm a šířku 10,5 cm. Rameno je nastavitelné na délku, minimálně 35 cm a maximálně 59 cm. Takže si můžete vybrat, kam chcete, aby světlo svítilo! Montážní deska má výšku 24 cm a je 6 cm široká. Stínidlo má průměr 10,5 cm a výšku 19 cm. Scissors Cage je dodáván s kabelem o maximální délce 235 cm. Kombinace ocelového ramene a krásného zakončení kapoty je opravdu výjimečná! Zdroj viditelného světla je extra poutačem. Dokončete nůžkovou klec pěkným světelným zdrojem o maximálním výkonu 40 W, který se vejde do kování E27. Stále je musíte objednat zvlášť. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru. Vyberte si doma nástěnnou lampu s Scissors Cage!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881095306
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Průmyslové nástěnné svítidlo černé nastavitelné - Scissors Cage
Průmyslové nástěnné svítidlo černé nastavitelné – Scissors Cage
1899