Skoff ML-TDK-G-H-1

886 

Skoff ML-TDK-G-H-1 od spolehlivé značky Skoff je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Skoff ML-TDK-G-H-1 – zboží máme ted u nás za 886 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626680466 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Skoff ML-TDK-G-H-1 od tohoto skvělého výrobce Skoff je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Výhodou provedení KINKIET je to, že pro montáž nepotřebujete instalační krabici a svítidla tak můžete instalovat přímo na povrch (na zeď, nábytek apod.). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626680466
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 12,8 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
Skoff ML-TDK-G-H-1
Skoff ML-TDK-G-H-1
886