Skoff ML-TDU-G-B-1

831 

Skoff ML-TDU-G-B-1 od předního výrobce Skoff je právě teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Skoff ML-TDU-G-B-1 právě nyní za 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636500 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Skoff ML-TDU-G-B-1 od známé kvalitní značky Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636500
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 11,3 cm. výška 7,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
Skoff ML-TDU-G-B-1
Skoff ML-TDU-G-B-1
831