Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a lampičkou na čtení – Jelena

2439 

Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a lampičkou na čtení – Jelena od dodavatele s dobrým jménem QAZQA je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte bezpečně a rychle online. Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a lampičkou na čtení – Jelena – produkt momentálně prodáváme za 2439.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139017 Kategorie: Štítek:

Popis

Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a lampičkou na čtení – Jelena od spolehlivého výrobce QAZQA lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Pořiďte si moderní stojací lampu s Jelenou. Tato lampa je vyrobena z bronzové oceli s bílým stínidlem z látky. Přídavné světlo ve spodní části digestoře funguje perfektně jako světlo na čtení. Má průměr 35 cm a výšku 150 cm. Noha má průměr 25 cm a výšku 3,5 cm. Šňůra má délku 250 cm. Požadované světelné zdroje E27 a GU10 je stále nutné objednat samostatně. Extra útulný domov si uděláte externím stmívačem, protože tato lampa je stmívatelná (stmívač není součástí balení). Doplňte svůj moderní interiér touto stojací lampou Jelena.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139017
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a lampičkou na čtení - Jelena
Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a lampičkou na čtení – Jelena
2439