Stojací lampa černá se zlatým vnitřkem a lampičkou na čtení – Jelena

2145 

Stojací lampa černá se zlatým vnitřkem a lampičkou na čtení – Jelena od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Stojací lampa černá se zlatým vnitřkem a lampičkou na čtení – Jelena nyní za 2145.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881138973 Kategorie: Štítek:

Popis

Stojací lampa černá se zlatým vnitřkem a lampičkou na čtení – Jelena od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA jde u nás právě teď pořídit výhodně. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Pořiďte si moderní stojací lampu s Jelenou. Tato lampa je vyrobena z oceli a látky a je provedena v černé a zlaté barvě. Přídavné světlo ve spodní části digestoře funguje perfektně jako světlo na čtení. Má průměr 35 cm a výšku 150 cm. Noha má průměr 25 cm a výšku 3,5 cm. Potřebné světelné zdroje E27 a GU10 je stále nutné objednat samostatně. Extra útulný domov si uděláte externím stmívačem, protože tato lampa je stmívatelná (stmívač není součástí balení). Doplňte svůj moderní interiér touto stojací lampou Jelena.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881138973
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stojací lampa černá se zlatým vnitřkem a lampičkou na čtení - Jelena
Stojací lampa černá se zlatým vnitřkem a lampičkou na čtení – Jelena
2145