Stojací lampa s dřevěným stativem a studiovým bodem – Tripod Shiny

5695 

Stojací lampa s dřevěným stativem a studiovým bodem – Tripod Shiny od značky s dlouholetou historií QAZQA – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Stojací lampa s dřevěným stativem a studiovým bodem – Tripod Shiny k sehnání zrovna v akci za 5695.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102295 Kategorie: Štítek:

Popis

Stojací lampa s dřevěným stativem a studiovým bodem – Tripod Shiny od přední značky QAZQA – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Tento módní stativ je pevný jako skála a díky svému štíhlému vzhledu je naprosto vidět. Robustní detaily bodu a nohy dodávají lampě tvrdý a průmyslový vzhled a dojem. Lampu lze nastavit na výšku od minimálně 90 cm a maximálně od 180 cm. Spot má průměr 22 cm a chromová barva je dokonalým doplňkem této lampy. Kabel lampy je dlouhý 240 cm. Pokud si tuto lampu objednáte, světelný zdroj bohužel nezískáte, takže si musíte zvolit vhodný světelný zdroj E27 pro lampu sami. Připojení lampy je velmi snadné, jako u každé stojací lampy. Najděte pro lampu pěkné místo a zapojte ji do zásuvky. Máte ještě místo pro stojací lampu Tripod Shiny?

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102295
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stojací lampa s dřevěným stativem a studiovým bodem - Tripod Shiny
Stojací lampa s dřevěným stativem a studiovým bodem – Tripod Shiny
5695