Stolní lampa bronzová s odstínem hnědá 35 cm nastavitelná – Parte

1235 

Stolní lampa bronzová s odstínem hnědá 35 cm nastavitelná – Parte od našeho známého výrobce QAZQA , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Stolní lampa bronzová s odstínem hnědá 35 cm nastavitelná – Parte v současnosti pořídíte za cenu 1235.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881050664 Kategorie: Štítek:

Popis

Stolní lampa bronzová s odstínem hnědá 35 cm nastavitelná – Parte od známé kvalitní značky QAZQA je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stolní lampa Parte pro vás! Moderní stolní lampa z kovu bronzové barvy. Vybaveno elegantním hnědým stínidlem. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu.
Například svítidlo (bez stínítka) má maximální výšku 50 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 34 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 14 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru se stolní lampou!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881050664
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stolní lampa bronzová s odstínem hnědá 35 cm nastavitelná - Parte
Stolní lampa bronzová s odstínem hnědá 35 cm nastavitelná – Parte
1235