Stolní lampa zlatá / mosaz s hnědým odstínem nastavitelná 35 cm – Parte

1309 

Stolní lampa zlatá / mosaz s hnědým odstínem nastavitelná 35 cm – Parte od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA je k dostátní teď u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Stolní lampa zlatá / mosaz s hnědým odstínem nastavitelná 35 cm – Parte momentálně k dispozici za 1309.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881050848 Kategorie: Štítek:

Popis

Stolní lampa zlatá / mosaz s hnědým odstínem nastavitelná 35 cm – Parte zboží dodává QAZQA lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stolní lampa Parte pro vás! Moderní stolní lampa, povrchová úprava ze zlata / mosazi. Vybaveno elegantním hnědým stínidlem. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu.
Například svítidlo (bez stínítka) má maximální výšku 50 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 34 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 14 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru se stolní lampou!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881050848
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stolní lampa zlatá / mosaz s hnědým odstínem nastavitelná 35 cm - Parte
Stolní lampa zlatá / mosaz s hnědým odstínem nastavitelná 35 cm – Parte
1309