Stropní svítidlo černé se zlatým vnitřkem 5-světlo – Multidrum

2489 

Stropní svítidlo černé se zlatým vnitřkem 5-světlo – Multidrum od našeho výrobce QAZQA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem u nás online. Stropní svítidlo černé se zlatým vnitřkem 5-světlo – Multidrum – můžete mít za 2489.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881140747 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní svítidlo černé se zlatým vnitřkem 5-světlo – Multidrum od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA je u nás za výhodnou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Nápadné stropní svítidlo? To je náš Multidrum s ne méně než 5 světelnými body! Je krásně zakončena pěti stínidly v neutrální černé barvě, každé se zlatým vnitřkem, které v místnosti zajistí atmosférický světelný efekt. Je skutečným doplňkem nad jídelní stůl, v obývacím pokoji nebo jako základní svítidlo ve vaší domácí pracovně. Má celkovou délku 84 cm a výšku 30 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Svůj Multidrum doplníte 5 světelnými zdroji E27 o maximálním výkonu 40 Wattů. Poznámka: světelné zdroje nejsou součástí dodávky, proto si je objednejte sami! S naším Multidrumem budete nad jídelním stolem opravdovým poutačem.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881140747
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní svítidlo černé se zlatým vnitřkem 5-světlo - Multidrum
Stropní svítidlo černé se zlatým vnitřkem 5-světlo – Multidrum
2489