Stropní svítidlo dřevěné kulaté včetně LED 2-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin

3866 

Stropní svítidlo dřevěné kulaté včetně LED 2-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin od výrobce Paul Neuhaus – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Stropní svítidlo dřevěné kulaté včetně LED 2-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin za super cenu 3866.25 Kč.

Katalogové číslo: 04012248358979 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní svítidlo dřevěné kulaté včetně LED 2-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin od značky s dobrým jménem Paul Neuhaus jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Hledáte moderní stropní svítidlo? Pak Ajdin je to, co hledáte! Toto kulaté stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku s plastem a povrchově upraveno v barvách hnědá a chrom. Má výšku 9,5 cm, délku 70 cm a šířku 56 cm. Montážní deska má průměr 18 cm a výšku 4 cm. Světelné zdroje jsou upevněny ve svítidle, nejsou vyměnitelné. Tyto světelné zdroje vydrží v průměru 20 000 hodin svícení a jsou stmívatelné dodávaným stmívačem. Pomocí tohoto dálkového ovladače můžete nastavit, jak silné a jak teplé má být světlo. Kromě toho si můžete nastavit i časovač nebo zapnout noční světlo. Vneste do svého domova více atmosféry s tímto Ajdinem!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 04012248358979
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní svítidlo dřevěné kulaté včetně LED 2-světel s dálkovým ovládáním - Ajdin
Stropní svítidlo dřevěné kulaté včetně LED 2-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin
3866