Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním – Ajdin

7009 

Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním – Ajdin od kvalitní společnosti Paul Neuhaus je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním – Ajdin za výhodnou cenu 7008.75 Kč.

Katalogové číslo: 04012248358948 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním – Ajdin od společnosti Paul Neuhaus lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Ajdin je podlouhlé stropní svítidlo vyrobené z hliníku s plastem. Skvěle se hodí do moderního interiéru. Má výšku 6 cm, délku 107 cm a šířku 19 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 30 cm a šířku 6,8 cm. Světelný zdroj není vyměnitelný a je upevněn ve svítidle. Tento světelný zdroj vydrží hořet v průměru 30 000 hodin. Je stmívatelná, takže si ji můžete doma extra zútulnit. Pomocí dálkového ovládání můžete lampu snadno ztlumit a dokonce nastavit časovač. Dálkovým ovladačem je možné například stmívat pouze vnitřní okraj. Toto moderní stropní svítidlo by nemělo chybět ve vašem interiéru!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 04012248358948
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním - Ajdin
Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním – Ajdin
7009