Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlatá 6-světlo -Tubi

2859 

Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlatá 6-světlo -Tubi od značky s dlouholetou historií QAZQA lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlatá 6-světlo -Tubi , zboží pořídíte ted u nás za 2859.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881091681 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlatá 6-světlo -Tubi zboží dodává QAZQA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte bezpečně online.

Když už jsme u stylového stropního svítidla, co říkáte na toto stropní svítidlo Tubi? Nápadné svítidlo má prostor pro 6 světelných zdrojů. Pěkné ne?!
Tento poutač má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Montážní deska má průměr 12 cm.
Toto nápadné vintage zlato/mosazné stropní svítidlo Tubi má 6 velkých objímek E27 a je dodáváno bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s ní (max. 40 Watt každý). Svítidlo je stmívatelné externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Vyberte světelné zdroje, které lze stmívat, protože tato lampa má mnoho světelných bodů, tímto způsobem určíte správnou atmosféru.
Tato super cool stropní lampa je krásná nad jídelní stůl, ale také krásná v hale nebo v kanceláři. Poskytuje elegantní vzhled hotelu. Série Tubi je k dispozici ve výběru různých barev a variací.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881091681
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlatá 6-světlo -Tubi
Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlatá 6-světlo -Tubi
2859