Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlaté se zeleným sklem 3 světla – Vidro

1209 

Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlaté se zeleným sklem 3 světla – Vidro od předního výrobce QAZQA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlaté se zeleným sklem 3 světla – Vidro – nyní získáte od 1209.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139437 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlaté se zeleným sklem 3 světla – Vidro od našeho výrobce QAZQA je pro vás pro vás právě dnes v akci. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Jednoduché, ale účinné: to je toto stropní svítidlo ve stylu Art Deco. Vido je vyrobeno z oceli se sklem a povrchově upraveno v zelené barvě se zlatem/mosazí. Stropní svítidlo má průměr 35 centimetrů a výšku 13 centimetrů. Montážní deska má průměr 8 centimetrů a výšku 2,5 centimetru. Vytvořit více atmosféry? Stropní svítidlo je stmívatelné (stmívač není součástí dodávky). Nezapomeňte si samostatně objednat tři světelné zdroje s paticí E14 (max. 25 Watt). Lampa se dodává se třemi stínidly a každé z nich má průměr 10 centimetrů a výšku 8 centimetrů. Perfektní doplněk například do ložnice nebo obývacího pokoje!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139437
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlaté se zeleným sklem 3 světla - Vidro
Stropní svítidlo ve stylu Art Deco zlaté se zeleným sklem 3 světla – Vidro
1209