Stropní ventilátor černý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily

1999 

Stropní ventilátor černý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily od spolehlivého výrobce QAZQA je u nás za bezkonkurenční cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Stropní ventilátor černý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily levně za 1999.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881136689 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní ventilátor černý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily od našeho známého výrobce QAZQA je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Hledáte chlazení do vašeho interiéru? Se stropním ventilátorem Emily máte chlazení a osvětlení! Tento stropní ventilátor má průměr 47 cm a výšku 20 cm. Montážní deska má průměr 21,5 cm a výšku 10 cm. Integrované LED světlo stropního ventilátoru je stmívatelné v Kelvinech, od 2700K (extra teplá bílá) do 4000k (neutrální bílá). Stropní ventilátor je vyroben z oceli s plastem a látkou. Stínidlo má černou barvu, ale když je světlo zapnuté, světlo prochází skrz. Stropní ventilátor se snadno ovládá pomocí dodávaného dálkového ovladače. Ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Jdi se ochladit s Emily

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881136689
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní ventilátor černý včetně LED s dálkovým ovládáním - Emily
Stropní ventilátor černý včetně LED s dálkovým ovládáním – Emily
1999