Upínací stolní lampa mosazná včetně LED s dotykovým stmívačem – Lionard

1085 

Upínací stolní lampa mosazná včetně LED s dotykovým stmívačem – Lionard od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA je k dostání online za výhodnout cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Upínací stolní lampa mosazná včetně LED s dotykovým stmívačem – Lionard nyní za 1085.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139864 Kategorie: Štítek:

Popis

Upínací stolní lampa mosazná včetně LED s dotykovým stmívačem – Lionard od skvělé značky QAZQA je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Dokončete svůj interiér s Lionardem! Tato příchytná stolní lampa je vyrobena z oceli a má zlatou/mosaznou povrchovou úpravu. Lionard by neměl chybět v moderním interiéru! Upínací stolní lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Lionard má délku 3,4 cm, šířku 32 cm a výšku 45,5 cm. LED má spotřebu 6,5 wattu a vydrží v průměru 30 000 hodin svícení. Lampa s maximálním výkonem 409 lumenů dává hodně světla a je proto vhodná pro funkční osvětlení. Lionard je dodáván s kabelem a zástrčkou. Šňůra je dlouhá 200 cm. Tuto upínací stolní lampu lze snadno stmívat pomocí dotykového stmívače. Už neseďte ve tmě a jděte za Lionardem.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139864
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Upínací stolní lampa mosazná včetně LED s dotykovým stmívačem - Lionard
Upínací stolní lampa mosazná včetně LED s dotykovým stmívačem – Lionard
1085