Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1

1479 

Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1 od kvalitní značky QAZQA je momentálně ve výhodné akci. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1 ve slevě pouze nyní za 1479.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881071430 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1 od skvělé a známé značky QAZQA je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Nástěnná lampa Rotterdam dodá vaší střeše nebo zahradnímu domku trochu navíc. Tato chladná nástěnná lampa se skládá z obdélníkového rámu se skleněnými panely po stranách. To vytváří na vaší zdi krásný efekt žehlení.Pomocí speciální žárovky je nástěnná lampa Rotterdam skutečným poutačem ve vaší zahradě! S hodnotou IP IP44 je tato venkovní lampa odolná proti stříkající vodě. Snadno se také připojuje na 230 voltů.
Kromě toho je tato lampa velmi pěkně vidět, je také velmi praktická. Má senzor LUX světlo-tma (soumrakový senzor); venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný!
Lampa je 32,5 cm vysoká, 10 cm hluboká a 16,5 cm široká.
Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Rotterdam, vyrobená z vysoce kvalitního hliníku, je jistě přínosem pro vaši fasádu.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881071430
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma - Rotterdam 1
Venkovní nástěnná lampa černá s čidlem světlo -tma – Rotterdam 1
1479