Venkovní nástěnná lucerna starožitná zlatá s pohybovým senzorem IP44 – Charlois

1725 

Venkovní nástěnná lucerna starožitná zlatá s pohybovým senzorem IP44 – Charlois od této značky QAZQA je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Venkovní nástěnná lucerna starožitná zlatá s pohybovým senzorem IP44 – Charlois levně za 1725.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147098 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní nástěnná lucerna starožitná zlatá s pohybovým senzorem IP44 – Charlois od výrobce s dlouholetou historií QAZQA jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Pěkný poutač pro vaši zahradu; toto průmyslové Charlois je přesně to, co hledáte! Hliníkové venkovní nástěnné svítidlo má starožitný zlatý povrch. Charlois má délku 14 cm, šířku 21,5 cm a výšku 33 cm. Venkovní nástěnné svítidlo má patici E27. Ujistěte se, že tento světelný zdroj objednáváte samostatně. S krytím IP44 můžete lampu umístit venku na chráněná místa, například proti domu nebo pod střechu. Tato lampa je navíc vybavena pohybovým senzorem, takže se rozsvítí při detekci pohybu. Charlois je stmívatelný, stmívač není součástí. S Charlois jste vždy na správném místě: nechcete si toto venkovní nástěnné svítidlo přidat na zahradu, balkon nebo terasu?

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147098
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní nástěnná lucerna starožitná zlatá s pohybovým senzorem IP44 - Charlois
Venkovní nástěnná lucerna starožitná zlatá s pohybovým senzorem IP44 – Charlois
1725