Venkovní nástěnné svítidlo bílé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo

765 

Venkovní nástěnné svítidlo bílé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA lze u nás pořídit za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Venkovní nástěnné svítidlo bílé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo cenově vychází na 765.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881151859 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní nástěnné svítidlo bílé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo od kvalitní značky QAZQA , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Je již vaše zahrada připravena na moderní styl? S Kayo dokončíte svou moderní zahradu. Venkovní nástěnné svítidlo je vyrobeno z plastu a povrchově upraveno v bílé barvě. Kayo má výšku 9,7 cm, délku 23 cm a šířku 4,27 cm. Venkovní nástěnné svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. V průměru LED vydrží 35 000 hodin svícení. Venkovní nástěnné svítidlo má spotřebu 6 wattů. Kayo má dva různé režimy.
V poloze A lampa hoří v noci vždy na 30 %. Je pohyb detekován do 6 metrů? Poté pohybový senzor zapne osvětlení na 100 %, poté, co senzor nezaznamená žádný pohyb po dobu 20 sekund, se opět rozsvítí na 30 %.
V poloze B lampa v noci hoří vždy na 50 %. Světlo se stane 100%, když detektor pohybu detekuje pohyb do 6 metrů. Když nezaznamená žádný pohyb po dobu 20 sekund, světlo se vrátí na 50 %. Po 5 hodinách nebo když je baterie méně než 30 %, lampa se přepne do režimu nízké spotřeby.
Doplněk vašeho venkovního prostoru, Kayo!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881151859
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní nástěnné svítidlo bílé s potkávacím světlem a senzorem na solar - Kayo
Venkovní nástěnné svítidlo bílé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo
765