Venkovní nástěnné svítidlo černé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo

765 

Venkovní nástěnné svítidlo černé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo od známého výrobce QAZQA lze pořídit u nás za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Venkovní nástěnné svítidlo černé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo , produkt koupíte ted u nás za 765.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881151866 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní nástěnné svítidlo černé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo od skvělého a známého výrobce QAZQA je k získání právě teď u nás za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Venkovní nástěnné svítidlo Kayo je jedním z našich bestsellerů a my chápeme proč! Díky volbě materiálu z plastu v černé barvě se jedná o skutečné moderní svítidlo. Kayo má výšku 9,7 cm, délku 23 cm a šířku 4,27 cm. LED osvětlení svítidla je integrováno ve svítidle. Kayo má 2 různé režimy:
V poloze A lampa hoří v noci vždy na 30 %. Je pohyb detekován do 6 metrů? Poté pohybový senzor zapne osvětlení na 100 %, poté, co senzor nezaznamená žádný pohyb po dobu 20 sekund, se opět rozsvítí na 30 %.
V poloze B lampa v noci hoří vždy na 50 %. Světlo se stane 100%, když detektor pohybu detekuje pohyb do 6 metrů. Když nezaznamená žádný pohyb po dobu 20 sekund, světlo se vrátí na 50 %. Po 5 hodinách nebo když je baterie méně než 30 %, lampa se přepne do režimu nízké spotřeby.
Lampa také využívá sluneční energii. Vyberte si toto venkovní nástěnné svítidlo a rozšiřte svůj venkovní požitek.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881151866
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní nástěnné svítidlo černé s potkávacím světlem a senzorem na solar - Kayo
Venkovní nástěnné svítidlo černé s potkávacím světlem a senzorem na solar – Kayo
765