Venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé včetně LED a solárního – Sonne

1405 

Venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé včetně LED a solárního – Sonne od předního výrobce QAZQA je u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé včetně LED a solárního – Sonne – můžete mít za 1405.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881141584 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé včetně LED a solárního – Sonne od tohoto předního výrobce QAZQA lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Je již vaše zahrada připravena na moderní styl? Se Sonne dokončíte svou moderní zahradu. Venkovní nástěnné svítidlo je vyrobeno z hliníku s plastem a je provedeno v tmavě šedé barvě. Venkovní nástěnné svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení 150 lumenů a 3000 Kelvinů. Sonne má délku 10 cm, šířku 12,5 cm a výšku 17 cm. Sonne je stmívatelná, takže si můžete snadno upravit atmosféru. Venkovní lampa má solární panel, takže se automaticky nabíjí. Když Sonne zaznamená pohyb, osvětlení se automaticky zapne. Užívejte si venku až do pozdních hodin se Sonne.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881141584
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé včetně LED a solárního - Sonne
Venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé včetně LED a solárního – Sonne
1405