Venkovní stolní lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná – Keira

985 

Venkovní stolní lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná – Keira značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Venkovní stolní lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná – Keira , produkt koupíte ted u nás za 985.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881151958 Kategorie: Štítek:

Popis

Venkovní stolní lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná – Keira od tohoto skvělého výrobce QAZQA , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Vytvořte ve své zahradě více atmosféry s venkovní lampou Keira! Tato venkovní lampa je vyrobena z plastu s ocelí a má bronzovou barvu. V moderním stylu se cítí úplně jako doma. LED osvětlení svítidla je integrováno do svítidla. Lampa má průměr 16 cm a výšku 29,3 cm. LED spotřebovává 3,5 wattu a vydrží v průměru 30 000 hodin. Jeho IP hodnota IP44 ho předurčuje do chráněných míst, jako je dům, přístřešek pro auto nebo pod střechu. Světelný výkon 190 lumenů z něj dělá atmosféru do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Keira je dodávána s kabelem a zástrčkou. Šňůra je dlouhá 200 cm. Tuto venkovní lampu můžete stmívat ve 3 krocích. Díky tomu je Keira stmívatelná ze 100 % funkčního světla na 30 % minimálního atmosférického světla. Posezení venku s Keirou: s touto venkovní lampou se vám skoro nebude chtít jít dovnitř.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881151958
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Venkovní stolní lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná - Keira
Venkovní stolní lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná – Keira
985