Vintage nástěnné svítidlo zlaté 2-světlo -Tubi

739 

Vintage nástěnné svítidlo zlaté 2-světlo -Tubi od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Vintage nástěnné svítidlo zlaté 2-světlo -Tubi stojí ted u nás 739.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881091650 Kategorie: Štítek:

Popis

Vintage nástěnné svítidlo zlaté 2-světlo -Tubi od této spolehlivé značky QAZQA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Když už mluvíme o stylovém nástěnném svítidle, co říkáte na toto nástěnné svítidlo Tubi? V nápadném svítidle je místo pro 2 světelné zdroje. Pěkné ne?!
Tento poutač má výšku 40 cm! Délka 10 cm a hloubka 9 cm.
Toto nápadné vintage zlato/mosazné nástěnné svítidlo Tubi má 2 velké objímky E27 a je dodáváno bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s ní (max. 40 Watt každý). Svítidlo je stmívatelné externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Vybírejte světelné zdroje, které lze stmívat, určíte tak správnou atmosféru.
Toto jedinečné nástěnné svítidlo je krásné do obývacího pokoje, ale také krásné do předsíně nebo kanceláře. Poskytuje elegantní vzhled hotelu. Série Tubi je k dispozici ve výběru různých barev a variací.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881091650
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Vintage nástěnné svítidlo zlaté 2-světlo -Tubi
Vintage nástěnné svítidlo zlaté 2-světlo -Tubi
739