Vintage nástěnné svítidlo zlaté 6-světlo -Tubi

1479 

Vintage nástěnné svítidlo zlaté 6-světlo -Tubi od skvělého a známého výrobce QAZQA – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Vintage nástěnné svítidlo zlaté 6-světlo -Tubi výhodně za cenu 1479.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881091643 Kategorie: Štítek:

Popis

Vintage nástěnné svítidlo zlaté 6-světlo -Tubi od skvělého a známého výrobce QAZQA lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Když už mluvíme o stylovém nástěnném svítidle, co říkáte na toto nástěnné svítidlo Tubi? V nápadném svítidle je místo až pro 6 světelných zdrojů. Pěkné ne?!
Tento velký poutač má výšku 40 cm! Délka 18,5 cm a hloubka 10 cm.
Toto nápadné vintage zlato/mosazné nástěnné svítidlo Tubi má 6 velkých objímek E27 a je dodáváno bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s ním (max. 40 Watt každý). Svítidlo je stmívatelné externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Vybírejte světelné zdroje, které lze stmívat, protože toto nástěnné svítidlo má tolik světelných bodů, takže určíte tu správnou atmosféru.
Tato super cool velká nástěnná lampa je krásná v obývacím pokoji, ale také krásná v hale nebo kanceláři. Poskytuje elegantní vzhled hotelu. Série Tubi je k dispozici ve výběru různých barev a variací.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881091643
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Vintage nástěnné svítidlo zlaté 6-světlo -Tubi
Vintage nástěnné svítidlo zlaté 6-světlo -Tubi
1479